Tradičně na podzim jezdíme šnorchlovat do Egypta. Stejně tomu bylo i letos. Koncem září jsme vyrazili do Marsa Alam do hotelu Three Corners Equinox.   

Během pobytu jsme uskutečnili výlet do městečka El Qusier.

Fotky jsou tady: https://photos.app.goo.gl/47Q4Ye617bryvh5VA

 


V únoru jsme absolvovali zájezd od cestovní kanceláře Blue Style do Ománu. Termín 15. 2. - 24. 2. 2023. Jednalo se o kombinovaný zájezd. První 4 dny byly poznávací po památkách a přírodních krásách země a druhá část byl pobyt u moře, kdy jsme podnikli výlet půjčeným autem po okolí.

Fotky jsou tady:

poznávací část: https://photos.app.goo.gl/AA3QUkWWKifauFj47

pobyt u moře + výlet: https://photos.app.goo.gl/seNvRN7EVJTdBLXZ9

 V říjnu jsme s Honzou tradičně vyrazili do Egypta do letoviska Marsa Alam. Tentokrát do hotelu Gorgonie Beach Resort. Odtud jsme podnikli výlet k súdánským hranicím do města Shalateen, kde se nachází největší velbloudí trh v Egyptě. Jinak jsme šnorchlovali a u hotelu Shams Alam objevili naprostý podmořský ráj. 

Fotky jsou zde:

https://photos.app.goo.gl/Xp5GaEAgXVSHDaVH6

https://photos.app.goo.gl/uFPxCRvp2hSjQrCz5


 

V únoru 2022 se nám s Honzou povedla super dovolená v Dubaji. Moc jsme si to užili a hodně viděli. Bylo to nezapomenutelných 7 dní.

Na fotky se můžete podívat tady: https://photos.google.com/share/AF1QipPonQReqa3ZtMKcykilZ3CwsnvjqIgbl9LaACrwNok4bp-HiBvG_irPWCVmQFn3KA?hl=cs&key=NEhqWGNWM01ZUHk1eDlNQjB4MnN1NHc1c0dWTzJ3


 

Během dovolené v Dubaji jsme na dva dny navštívili světovou výstavu Dubai Expo 2020. Plánovali jsme to dva roky, loni byla kvůli covidu odložena. Konečně se povedlo. Něco neskutečného, velký zážitek, úžasné efekty, multimediální představení, fontány, vodopády, kulturní vystoupení, prezentace nových technologií, udržitelné zdroje, nové možnosti, výhledy do budoucnosti..... Prostě bomba.

Fotky jsou tady:https://photos.google.com/share/AF1QipNNDyyOnaI2JZd9Y6SjxtpQuKIBfQHx5cCvfC2-vFdf8euOeWP8UpbW1fa0yArx0A?hl=cs&key=SUJOcTYwenUyLXhEOXlJOUtSTUZDazJncnpZUDRR


 

Copyright Ludek Rux